LCHF dogodek “Hujšanje, šport in rekreacija”

Vljudno vabljeni na vsebinsko bogat LCHF dogodek. Če ga ne želite zamuditi, svetujemo zgodnjo prijavo, saj je število mest omejeno.

Dobrodošli.

Hvala vsem obiskovalcem za udeležbo na današnjem LCHF dogodku. Posebna zahvala pa Severin Lipovšek za odlično predavanje, Maja Golob za delitev osebne izkušnje, Špela Delakorda za motivacijske trike, Mirela Smajić Zuber za najboljše knjige, Tina Potisk za izdelke Pajsa brez obresti, Simona Kym Simmy za Ghee maslo z ljubeznijo, gostilni Moja Mal’ca za pokušino njihovih LCHF jedi in moji ženi Nina Zupančič Ex Gramič za vso pomoč pri organizaciji. 

0 comments on “LCHF dogodek “Hujšanje, šport in rekreacija”Add yours →

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *