Letna članarina znaša 15 EUR. Vsak član prejme personalizirano člansko izkaznico društva in darilo.

Vljudno vabljeni, da izpolnite pristopno izjavo (Pristopna izjava). (Za odpiranje potrebujete Adobe Reader, ki ga lahko dobite TUKAJ)

Pristopno izjavo lahko pošljete po elektronski pošti ali jo izročite osebno.

Znesek članarine nakažete na račun društva ali ga izročite osebno in prejmete potrdilo o plačilu.

Član društva ima številne ugodnosti pri storitvah društva (razvidno iz cenika). S člansko izkaznico pa lahko koristi tudi ugodnosti pri zunanjih izvajalcih, s katerimi ima društvo sporazum. Seznam zunanjih izvajalcev se sproti dopolnjuje.

Seznam zunanjih izvajalcev, pri katerih lahko člani društva koristijo ugodnosti:

1. Frizerstvo Petra, Petra Lipar s.p., Glavni trg 15, 1241 Kamnik, GSM 041-805-819, 10% popust na vse storitve. Več informacij najdete tukaj.